U kunt zich nog aanmelden voor de NVBW masterclass van woensdag 18 september bij Inn-Style in Maarssen.

Als bestuurders van woningcorporaties ervaren we de talrijke dilemma’s die zich voordoen in het identificeren en voorkomen van potentiële crises, in het maken van wijze afwegingen en het communiceren daarover en in het managen van crises. Naast houvast in regelgeving wordt leiderschap gevraagd in verstandig én moreel verantwoord handelen. Dat is zelden eenvoudig, maar er zijn gelukkig ‘werkzame principes van goed integraal veiligheidsbestuur’.

Onder de inspirerende leiding van onze vertrouwde dagvoorzitter Ruben Maes en met expertise van professor Ira Helsloot en bureau Crisisprofs gaan we meer hierover leren in een mix van college, dialoog en oefening. Meer informatie over deze masterclass treft u hier

Aanmelden? Klik hier