Zoals eerder op onze website bericht (zie hier) zullen wij in september weer een fysieke bijeenkomst organiseren. We verheugen ons jullie allen weer te zien (met inachtneming van de 1,5 mt. maatregel natuurlijk)!

De masterclass zal in het teken staan vanpsychologie in de boardroom”.
De boardroom is een bijzondere omgeving met een eigen dynamiek, waarin karaktertrekken, gedrag van en relaties tussen mensen een grote rol spelen. We zien mensen domineren, naar voren treden of zich juist terugtrekken. Er spelen irritaties op, maar evengoed is er plezier of euforie. Onder leiding van Ruben Maes, neemt prof. Floor Rink (Rijksuniversiteit Groningen) ons mee in de wereld van organisatiegedrag, ook zullen wij de boardroom dynamiek zelf gaan beleven en ervaren…Om de ochtend af te sluiten zal wetenschapper en cabaretier Rob Urgert ons leren hoe in 30 minuten een geniaal idee (in de boardroom) te krijgen…

Kortom mis het niet en meld u zich snel aan! U kunt zich alvast aanmelden via deze link

De uitnodiging en het volledige programma ontvangt u in augustus.

Wanneer: vrijdag 11 september
Waar: Buitenplaats Kameryck, Oortjespad 3, 3471 HD Kamerik
Tijd: 9.30 – 13.00 uur gevolgd door lunch

Graag tot dan!

Vriendelijke groet,
Het NVBW bestuur